050-5399385
04-9923832
                       
 
 
צור קשר מהיר
 

 

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק
רפואה הומאופתית
רפואה הומאופתית היא הדרך ההוליסטית להחלמה משולבת של הגוף ושל הנפש. זוהי דרך טבעית, נטולת תופעות לוואי לטיפול אנושי ואישי באדם ולא רק בסימפטומים שמהם הוא.
הומאופתיה ודיכאון
הומאופתיה ודיכאון, הולכים יד ביד באופן הרמוני למדי. הומיאופתיה, מטבעה, מציגה גישה הוליסטית לטיפול ורואה את האדם כמכלול ולא רק כסימפטום של אדם דיכאוני..
הומאופתיה בהריון
הומאופתיה בהריון היא אחת מהדרכים האידיאליות להתמודדות על בעיות רפואיות או תופעות לוואי בזמן ההריון. הטיפול ההומאופתי יכול להתמודד עם תופעות נפוצות כגון..
מחלת סכרת ילדים
מחלת סכרת ילדים מחלה לא נעימה שאסור להקל בה ראש, מומלץ לגשת לטיפול הומיאופתי אשר יתאים את הטיפול לילדכם באופן מושלם ויעזור לו להתמודד עם מחלת סכרת.
הומאופתיה לתינוקות
הומאופתיה שיטת טיפול מצוינת מכיוון שהיא עדינה ויעילה זוהי גישה יעילה ובטוחה בפעם הבאה שהתינוק שלכם סובל מבעיה רפואית, מומלץ לפנות לטיפול הומאופתיה לתינוקות.
פסוריאזיס ילדים
פסוריאזיס היא מחלה כרונית לא נעימה אם לילד שלכם יש פסוריאזיס ילדים, אל תתנו לו לסבול ממחלה לא נעימה וממבוכה חברתית. פנו עוד היום להתאמת טיפול הומאופתיה
מנופאוזה מוקדמת
במקרים מסוימים מתרחשת מנופאוזה מוקדמת, לפני גיל 40. בדרך כלל מנופאוזה מוקדמת מתרחשת אצל נשים שמעולם לא היו בהריון, או הסובלות מבעיות רפואיות נוספות.
הומאופתיה מודרנית
הומאופתיה מודרנית משקפת את מה שעבור אנשים רבים נתפס כרפואה של המאה העשרים ואחת - כשיטה רפואית המכבדת את חכמת הגוף ומשכילה להקשיב לא רק למה שהוא מספר אלא גם
טיפול הומאופתי
טיפול הומאופתי ניתן דרך בחינת סימפטומי המחלה, אותם הוא רואה כתגובה הטבעית של הגוף בדרך להחלמה, ומתן תרופה מתאימה הזהה בעקרון לאותם סימפטומים על מנת לחזק..
הומאופתיה ודלקת אוזניים
כל אדם שסבל מימיו מדלקות אוזניים יודע כי מדובר במחלה הגורמת סבל וכאב רב, ושבדרך כלל הטיפול הקונבנציונאלי עבורה הינו אנטיביוטי. יחד עם זאת, בעזרת הומאופתיה..
הומאופתיה ודלקת פרקים
קיימת קשת רחבה של מחלות ובעיות שניתן לפתור בעזרת הומאופתיה, ודלקת פרקים על סוגיה השונים היא אחת מהן. עבור דלקות אלו מציעה ההומאופתיה מגוון גדול של תרופות טב
אנגינה פקטוריס
לרשות הרפואה ההומאופתית עומדות תרופות שונות שיכולות לסייע בהתמודדות עם אנגינה פקטוריס. כמובן שלצורך התאמה מלאה של הרמדי למטופל יש צורך לפנות למטפל מומחה ולס
טיפול במיגרנה
הומאופתיה יכולה לרפא מיגרנות, למרות שכתופעה כרונית יכול תהליך הריפוי להימשך זמן רב. תהליך התאמת הרמדי למיגרנה לוקח זמן, וגם כאשר נמצא הרמדי המתאים ומתחילה..
אלרגיה לאבק
הטיפול ההומאופתי שואף לטפל בגורמי המיגרנה דרך טיפול במערכת החיסונית ולא רק בתסמינים האלרגיים הבולטים. לכן יתעניין המטפל ההומאופתי בגורמים נוספים שעשויים להי

Haim Steinberger RCHom Classical Homeopathy

Tel: 04-9923832                                          Mobile:050-5399385

לייבסיטי - בניית אתרים