050-5399385
04-9923832
                       
 
 
צור קשר מהיר
 

 

  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

מחלות

 
אוסף של סימפטומים דומים: במיקומם בגוף, במגבלות שהם כופים על האדם הסובל מהם, בחומרתם המשתנה מחולה לחולה,מכונים ע"י הרפואה המערבית "מחלה". לבעיות הבריאות של אדם הסובל מסימפטומים ספציפיים ומוגדרים, הדביקה הרפואה המערבית "תווית עם שם", לדוגמא : 'אוסטאופרוזיס' או 'ברונכיטיס' או 'אטופיק-דרמטיטיס'.... וכך הלאה, אלפי שמות לאלפי "מחלות". כול "מחלה" ספציפית כזאת המוגדרת בשם נניח  X  תטופל ברפואה המערבית, באמצעות פרוטוקול תרופות גנריות זהה Y .

השיטה הנ"ל עושה לרפואה המערבית חיים קלים, אבל מסבכת בריאותית, במרבית המקרים את מטופליה. ההומיאופתיה לעומת זאת, מבינה שאוסף הסימפטומים מהם סובל המטופל, אינם המחלה, ושאנשים שונים הסובלים מסימפטומים דומים או זהים, יכולים לשאת בעיות שורשיות שונות, האחד יסבול מחרדות עמוקות המרעידות את הוויתו, והשני עלול לסבול מבעיה חריפה של הגשמה עצמית, והשלישי מקנאה נוראית שאיננה מרפה ממנו לרגע, והרביעי מאהבה נכזבת שמכלה את כוחותיו. 

הסימפטומים אינם אלא דרכו של הגוף, לרפא את עצמו ולהתריע על כך שקיימת בעיה מרכזית הדורשת פתרון. בכדי להבין את הדברים הנאמרים כאן אני מפנה אותכם הגולשים באתר לקרוא את המאמר באתרי, ששמו 'מהי מחלה ?'.  וכ"כ את מאמרי ששמו 'הסימפטומים כלי הריפוי שלנו'.

בקטגוריה זו של אתרי המתכנה 'מחלות' אני נאלץ לתאר את המחלות השונות כפי שהרפואה המערבית מגדירה אותן, לסקור בקצרה את דרכי הטיפול של הרפואה המערבית ב"מחלות" השונות, ולהסביר איך מתייחסת אליהן ההומיאופתיה, ומה היא עושה בכדי לרפא את האדם המטופל.  

מחלת סכרת - Diabetes
מחלת סכרת היא "מחלה" מאד נפוצה בעולם המערבי בארה"ב לוקים בה כ- 15% מכלל האוכלוסיה.מה הם תסמיניה של מחלת סכרת ?? מתי אדם מוגדר כחולה ב- מחלת סכרת מסוג 2. ומהם דרכי הטיפול המערביים וההומאופטיים בה.
פסוריאזיס - Psoriasis
פסוריאזיס היא "מחלה" כרונית, שאינה מדבקת.הרפואה המערבית אובדת עצות בטיפול בחולי פסוריאזיס. יש הרבה תרופות הומיאופתיות שיכולות לרפא פסוריאזיס.
פסוריאזיס ברפואה הסינית
מנופאוזה - Menopause
תרגום המילה 'מנופאוזה' בעברית, הוא: 'הפסקת הווסת',מאחורי התופעה קיימים תסמינים רבים הומאופתיה לא משלימה עם התסמינים החולניים המתלווים למנופאוזה.
דלקת פרקים
דלקת פרקים, היא רעה חולה שאחוז לא מבוטל של אוכלוסיית העולם סובל ממנה.להומיאופתיה מגוון תרופות טבעיות לטיפול בדלקת פרקים.
אלרגיה - Allergy
הרפואה המערבית מכנה את החומרים הנ"ל, אלרגנים או אנטיגנים. ישנם חומרים הידועים כאלרגנים שכיחים, כגון: אבק הבית, קרדית האבק, פריחת אורנים, פריחה של צמחים מסוימים, פנצילין, בוטנים, חלב פרה, ארס הדבורה
ADD ו - ADHD
ה – Attention Dificit Hyperactivity Disorder : ADHD , היא הפרעה דומה בכל ל – ADD , אלא שכאן מתווספת ההיפראקטיביות למאפייניו של הילד ובדרך כלל הופכת אותו לבלתי נסבל לסביבה הקרובה.
דלקות אוזניים - Otitis Media
הדלקות באוזן התיכונה של הילד, גורמות לאוורור לא תקין של האוזן התיכונה, בעיקר בגלל שהצינור המחבר את האוזן התיכונה ללוע ולחלל האף, נסתם בגלל גודש, צינור זה אחראי על אוורורה של האוזן התיכונה
אסתמה ( קצרת ) - Asthma
עצירות - Constipation
העצירות היא לפעמים הסיבה העיקרית לבעיות בריאות קשות כגון: פריחות ונגעים עוריים מסוגים שונים, החל מהאקזמה ועד לפסוריאזיס. תחושת מלאות ונפיחות בבטן, ואפילו הרעלות סיסטמיות ( של הגוף כולו ). לא כולם מבי
 

Haim Steinberger RCHom Classical Homeopathy

Tel: 04-9923832                                          Mobile:050-5399385

לייבסיטי - בניית אתרים