פיטריאזיס רוזאה טיפול

טיפול במחלות עור על ידי הרפואה ההומאופתית

הרפואה ההומאופתית מתאימה לטיפול במגוון רחב מאוד של מחלות באופן טבעי. היא מתאימה גם לטיפול במחלות עור, כגון אורטיקריה, פסוריאזיס ופיטריאזיס רוזאה. התרופות הינן טבעיות בלבד ומורכבות ממינרלים, מופקות מצמחים, מעולם החי וגם מהמחלות עצמן.

השיטה תומכת בעידוד הסימפטומים של המחלה, מתוך האמונה שמטרתם היא לרפא את הגוף ולכן אין לדכא אותם, אלא להכניס לגוף חומר שלקוח מהמחלה באופן מהול ובמינון נמוך מאוד. הרפואה ההומאופתית לוקחת בחשבון לא רק את הסימפטומים ואת המחלה, אלא גם את האדם עצמו, מתייחסת באופן הוליסטי גם לגוף וגם לנפש ומדגישה את מרכיבי האישיות של המטופל. היא לא רואה רק מספרים ונתונים, אלא אנשים של ממש, ובכך טמון כוחה.

מחלות עור הנובעות מתוך בעיה עמוקה

הרפואה ההומאופתית מאמינה שפעמים רבות בעיה בנפש האדם מובילה להתפתחות של מחלה בגוף הפיזי. אם קיימת מחלת עור, הבעיה אינה קוסמטית אלא עמוקה ושורשית יותר. על מנת לפתור אותה, יש להבין מה הבעיה מצד אחד ולטפל בתרופות הומאופתיות המכונות "רמדי" מאידך. התרופות מותאמות לכל אדם בנפרד, בהתבסס על דפוסי האישיות, דפוסי החשיבה ודפוסי ההתנהגות שלו, ומתבססות על ידע עתיק יומין. ההומאופתיה היא רפואה שורשית שמסוגלת לטפל במחלות רבות שונות ומשונות והיא קצרת מועד – לרוב לא נדרשות יותר מ-2 פגישות עם המטפל על מנת להגיע לכדי ריפוי או לכדי שיפור משמעותי במצב הבריאותי של המטופל. דרך ההומאופתיה ניתן לספק מענה למחלות עור פשוטות ומסובכות יותר. אם אתם סובלים מפטריה בבית השחי טיפול בקליניקה שלי יפתור את הבעיה במהרה.

אורטיקריה, פיטריאזיס רוזאה ומחלות עור אחרות

אורטיקריה או בשמה העברי: סרפדת, הנה מחלה שמתבטאת בכתמי פריחה אדומים על העור. קיים סוג פשוט שנוצר מתגובה אלרגית בגוף וקיימת גם אורטיקריה כרונית שהיא עמוקה ובעייתית יותר ומצריכה שימוש בתרופה הומאופתית מיוחדת. אבחון מדויק בדבר סוג הסרפדת יעזור לנו הבין מהי שיטת הטיפול המתאימה. חשוב להתאים לאורטיקריה טיפול טבעי נכון על מנת לפתור בנקל את המחלה ולא לאפשר לה להסתבך. גם פיטריאזיס רוזאה מתבטאת בפריחה מגרדת על העור, אך לרוב היא פשוטה יותר לטיפול, השלכותיה הן אסתטיות בעיקרן ולעיתים אף עוברת לבד כעבור מספר שבועות.

אם אתם סובלים מפיטריאזיס רוזאה טיפול נמצא בהישג יד ואין כל סיבה לסבול. צרו קשר עם "חיים שטיינברגר – הומואופתיה קלאסית" בטלפון מספר 050-5399385 או בטופס יצירת קשר בקישור הבא ואשמח לעזור בהקדם. 

צרו קשר

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

צור קשר
close slider

צרו קשר