פחד גבהים טיפול

כיצד לטפל באופן יעיל בפחד גבהים?

פחד גבהים הוא רציונאלי ומתקבל על הדעת מצד אחד, אך כאשר הוא נמצא במינון מוגזם בנפש האדם, הוא יכול להפריע לשגרה באופן מהותי או למנוע מימוש של רצונות מסוימים – כגון הרצון לטוס ולבקר במקומות מרוחקים. פחד גבהים קיצוני יכול להוביל לתחושות משמעותיות של חרדה וחוסר נוחות, למרות שהאדם אינו מצוי במקום גבוה באמת והפחד אינו רציונאלי במהותו. אם אתם סובלים מפחד גבהים טיפול בהחלט נמצא בהישג ידה של הרפואה ההומאופתית.

תחקור מעמיק של המצב

הרפואה מאמינה בלהתייחס לכל בנאדם באופן פרטני. אין גוף זהה ואין נפש זהה. כל אדם הוא בפני עצמו, וגם אם שני אנשים סובלים על פניו מאותם תסמינים ומאותה מחלה במדויק, הנסיבות שהובילו להתפתחותה הן שונות. מרכיבי האישיות ודפוסי ההתנהגות של המטופל הם בעלי משמעות גדולה כאשר מאפיינים ומאבחנים את הבעיה האמיתית, וגם כאשר מתאימים לה טיפול הולם.

מתאימה גם לילדים ולתינוקות

זה עניין מאתגר יותר להתאים רמדי לאדם צעיר שקשה לתחקר ולרדת לנבכי נפשו. בכל זאת מטפל הומאופתי מנוסה ידע לקלוט את הלך רוחו של הילד, להבין מה עומד מאחורי הסימפטומים ולהתאים לו טיפול מתאים. הטיפולים הם טבעיים לחלוטין, עוזרים לגוף ולנפש באופן מהיר מאוד ולא כוללים כל תופעת לוואי, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לתינוקות ולילדים. אם הילד סובל מפחד גבהים טיפול הומאופתי יחולל בקרבו שינוי זריז ומהותי שיעזור לו להתגבר על החרדה שהוא חש.

לאחר הטיפול ההומאופתי

הטיפול ההומאופתי הקצר מועד עוזר למטופל לחזור לאחר הטיפול לשגרה אף טובה יותר משהייתה לו. החרדות חולפות ומתחלפות ברגשות חיוביים וחיים מאוזנים יותר. המחשבות חיוביות ומועילות יותר ופחדים בלתי רציונאליים אינם מתעוררים. המטופל מבין שאין למעשה סיבה להסתבך במחשבות טורדניות מפותלות, בדאגה מוגזמת או לגלות קיבעון הנוגע לזיכרונות שליליים מהעבר.

 

הקליניקה שלי – "חיים שטיינברגר – הומואופתיה קלאסית" תשמח לארח אתכם בסביבה נעימה שתשפר את חייכם באופן ניכר. ניתן לקרוא המלצות ממטופלים בקישור הבא וליצור קשר בטלפון מספר 050-5399385. הרפואה ההומאופתית טומנת בחובה פתרונות רבים למחלות רבות, נוקטת בגישה הוליסטית של גוף ונפש, תומכת ביצירת היכרות מעמיקה עם המטופל ונעזרת בחומרים טבעיים בלבד. 

צרו קשר

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

צור קשר
close slider

צרו קשר