למה לבחור בהומיאופתיה ?

מאת חיים שטיינברגר

הטיפול ההומיאופתי הוא ההדק ( הטריגר ) שמפעיל את כוחות הריפוי הפנימיים שבורא עולם צייד אותנו בהם ואם תרצו קראו להם ( לכוחות הריפוי הפנימיים ) דוקטור פנימי. הדוקטור הפנימי הוא הטוב שברופאים כי יש לו את כול המידע הנדרש בכדי לטפל בנו יותר טוב מכול רופא אחר. אז תשאלו ובצדק… אם הוא כזה רופא טוב, למה הוא לא דואג שנהיה כול הזמן בריאים ? כי אנחנו מחלישים אותו בדרכים רבות ומעת לעת. אנחנו מחלישים אותו כשאנחנו לא מאוזנים, לא מרוצים מחיינו, פוחדים, חרדים, עצובים, מקנאים, כועסים…. אנחנו מחלישים אותו גם כשאנחנו מכבים את נוריות האזהרה שהוא מדליק לנו בצורת סימפטומים ע"י דיכויים באמצעות תרופות כימיות רבות עוצמה.
 
אז תשאלו שאלה מתבקשת.. איך לשמור על הדוקטור הפנימי שלנו שיהיה כול הזמן במיטבו ? לכאורה אין פשוט מזה, לא נחליש אותו. לא נכעס, לא נקנא, לא נפחד, לא נתעצב ונהיה תמיד מאוזנים ושמחים בחלקנו. האם זה אפשרי ?? לא !! בורא עולם ברא אותנו עם רגשות,עם מאווים, עם יצרים ותשוקות, עם מחשבות ועם תת-מודע. אז למה הוא עשה את זה ?? בכדי שכול אחד מאיתנו יבחר את הדרך בה הוא רוצה ללכת. כי אנחנו הם אלה שבוחרים לכעוס, להיות עצובים, לקנא, לרסן יצרים או לשחרר אותם, להגשים את מאווינו או להתפשר ולעולם לא להיות מרוצים….. אז מה יוצא לו לרבון עולם מכך שהשאיר לנו חופש בחירה נרחב כל כך ?? מה שיוצא לו זה הרבה פחות עבודה והרבה פחות צורך להתערב, עולם של שכר ועונש, כמו שתציעו את המיטה ככה תישנו… או אם תרצו הבורא לא רק העניק לנו את החיים אלא גם נתן לנו את הבחירה איך לחיות אותם ואפילו כמה זמן לחיות אותם.
 
כשאנחנו כועסים, עצובים, מקנאים, חרדים או לא מגשימים את עצמנו אנחנו יוצאים מאיזון ונוצרת לנו דיסהרמוניה פנימית שהד"ר הפנימי שלנו לא יודע איך לרפא אותה כי היא מגיעה ממקומות יותר גבוהים ממנו, מהמקומות ששולטים בו. אז מה הוא עושה ( הדוקטור הפנימי ) ?? הוא מוציא סימני אזהרה ( סימפטומים ) בכדי לרפא אותנו, להתריע על כך שאנחנו חולים ובכדי לנקז דרכם את הרעלים שהדיסהרמוניה הפנימית מייצרת. אז מה אנחנו עושים כשהסימפטומים מתחילים להופיע, סימפטומים כגון: פריחות בעור, הצטננויות, כאבי גרון,שלשולים, כיב קיבה, לח"ד דם גבוה, סוכרת, התקף לב ,,,, ועוד ועוד. אנחנו הולכים לרופא ולפעמים אפילו מתאשפזים בבי"ח בכדי לקבל כימיקליים שיכבו לנו את נוריות האזהרה אך יחלישו את הדוקטור הפנימי שלנו ויקצרו לנו את תוחלת החיים.
 
 נכון שלפעמים אין ברירה, התקף לב יכול להרוג אותנו… אבל לרוב מה שבאמת צריך לעשות זה להחזיר את עצמנו לאיזון. זה יכול להיות תהליך לא פשוט וארוך שהמשמעות שלו היא איך להפסיק לכעוס ? איך להפסיק לקנא ? איך לצאת מהדיכאון ? איך לא לוותר ולהגשים בכ"ז את מטרותינו בחיים ?. את זה אפשר לעשות בדרכים רבות, אפשר ללכת לפסיכולוג, אפשר לעבור הדרכות רוחניות, אפשר לעשות עבודה עצמית מקיפה, אפשר ללכת לקבוצות תמיכה רוחניות, אפשר לעשות ויפאסנה ולזכך את הנפש …. ועוד. אבל התהליך הכי פשוט והכי מהיר הכי בטוח ואולי גם הכי זול… זה לעבור טיפול הומיאופתי אצל הומיאופת מומחה.

צרו קשר

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

צור קשר
close slider

צרו קשר