טיפול טבעי בלחץ דם גבוה

לחץ דם גבוה, ובמיוחד במדינות העולם המערבי, הוא תופעה מוכרת ושכיחה מאד, הקשורה פעמים רבות לאורח חיים לא בראי – תזונה לא נכונה וחוסר בפעילות גופנית, סיבות גנטיות וגם סיבות פיזיולוגיות, הקשורות לאופן פעולתן של מערכות הגוף השונות. הרופאה המערבית, הקונבנציונאלית, מציעה במקרים כאלה, תרופות העוזרות בוויסות לחץ הדם, תרופות שאותן יידרש לרוב הסובל מיתר לחץ דם, ליטול למשך שארית חייו. טיפול הומאופתי לחץ דם משמש כחלופה, לאלה המעוניינים במענה טבעי ובדרך חיים קצת אחרת, שתעזור להם להתמודד עם התופעה הלא רצויה.

שיטות הטיפול המוצעות כיום
יתר לחץ דם עשוי לגרום לשורה של בעיות אחרות, קשות. לחץ דם גבוה יכול לגרום לבעיות לב, לבעיות הקשורות לכלי הדם, לפגיעה בכליות, לשבץ מוחי ועוד. תרופות, המשמשות להורדת לחץ הדם נחשבות כיום לתרופות הנמכרות ביותר בעולם. מכיוון ששכיחות לחץ הדם הגבוה עולה עם הגיל, עולה במקביל מספר האבחנות לכך ורופאים מערביים, קונבנציונאליים, ממהרים לרשום למטופליהם תרופות אלו כטיפול בתופעה. הדבר נפוץ מאד, כאמור, במדינות מערביות, אך כמעט ולא קורה במדינות שאינן מפותחות, כמו מדינות שונות באפריקה, מדינות שונות באסיה ועוד. הסיבות לכך, במקרים אלה, קשורות באורח החיים הבריא של תושבי מדינות אלו, אורח חיים הקרוב יותר אל הטבע.

שילוב בין אלמנטים שונים
תרופה הומאופתית לחץ דם ניתנת למטופלים הסובלים מיתר לחץ דם ועוזרת להתמודד עם התופעה בצורה טבעית מאד. ההומאופתיה עוזרת לפתוח את הסתימות בעורקים, לאזן את פעילות הלב ולטפל באופן נקודתי בסיבות שגרמו ליתר לחץ דם. הדבר מוביל את הגוף "לתקן" את עצמו וליצור איזון ספונטני, ובכך להימנע מסיבוכים ומנזקים חמורים, הנלווים ללחץ דם גבוה. שלא כמו הטיפול הקונבנציונאלי, הטיפול ההומאופתי מותאם באופן אישי למטופל עצמו ומתבסס על תכנית הנבנית עבורו. הוא יכלול תערובת צמחים להורדת לחץ דם ובמקביל התייחסות לאלמנטים נוספים בחיים (אלמנטים חשובים!), כמו תזונה נכונה, שילוב של פעילות גופנית, תרגילי הרפייה והימנעות מהרגלים מזיקים.
מטופלים רבים מוצאים את עצמם נוטלים תרופות מערביות נגד לחץ דם במשך שנים ארוכות ולמרות שחל שיפור במצבם, הדבר יוצר תלות בתרופה ואיננו נובע, בהכרח, מריפוי מלא ושלם של הגוף. הבחירה באפשרות של טיפול הומאופתי במקרים של לחץ דם גבוה עוזרת להתמודד עם הסימפטומים לכך ומהווה חלק מאורח חיים בריא המתבסס על האלמנטים היסודיים החשובים בחיינו.

סובלים מיתר לחץ דם? מחפשים פתרון טבעי שיוכל לסייע לכם להתמודד עם התופעה הלא רצויה ולהשיב לגופכם את האיזון שבו אתם חושקים? אם כן, חיים שטיינברגר הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת הטיפולים המוצעים על ידו, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 050-5399385

צרו קשר

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

צור קשר
close slider

צרו קשר