טיפול טבעי בקוליטיס

התאמה של טיפול הומאופתי טבעי למחלות מעיים 

הרפואה ההומאופתית מתאימה מאוד לטיפול בשלל מחלות המעיים למיניהן. בראש ובראשונה מבחינת התדירות באוכלוסייה קיימת תסמונת המעי הרגיז, שנובעת למעשה לא מנסיבות של הגוף הפיזי אלא מבעיות הקשורות לנפש – ורק באות לידי ביטוי באופן פיזי. גם במחלות מעיים אחרות כגון מחלת קרוהן ומחלת קוליטיס כיבית ניתן לטפל באופן הומאופתי.

הרפואה מאמינה בהתאמה אישית של הטיפול לכל מטופל באופן פרטני ונפרד, ואין למעשה דרך לטפל באופן הומאופתי ללא היכרות כלשהי בין המטפל לבין המטופל. מחלות מעיים הן מחלות המשבשות באופן מהותי את השגרה של הלוקה בהן, ודרך הרפואה ההומאופתית ניתן לחזור לאורח החיים הקודם באופן מהיר יחסית לטיפולים אחרים.

טיפול טבעי בקוליטיס

קוליטיס כיבית היא מחלת מעיים דלקתית ואיתה גם מחלת קרוהן. התסמינים שלהן יכולים לעורר דאגה רבה ולפגוע בצורה משמעותית באיכות החיים של הסובל מהן. הרפואה ההומאופתית משתמשת בחומרים טבעיים כגון מינרלים, חומרים מעולם הצומח וחומרים מעולם החי על מנת להחזיר את הגוף למסלולו הטבעי. טיפול טבעי בדלקת מעיים הוא הדרך לצעוד בה ויש להימנע משימוש וטיפול בכימיקלים מזיקים.

רפואה הומאופתית אינה נלחמת בסימפטומים אלא מחדירה לגוף רמדי – חומר מדולל שאם היה ניתן לאדם בריא, הוא היה מפתח בקרבו את התסמינים של אותה מחלה. ההחדרה של החומר המדולל לגוף עוזרת לריפוי בטווח הקצר ובטווח הארוך, למרות שאולי ברמה האינטואיטיבית הדבר אינו נשמע הגיוני. חישבו על זריקה שניתנת לגוף במינון נמוך על מנת למנוע את הישנותה בעתיד. במובן טכני מסוים מדובר בתהליך דומה, למרות שהרפואה הקונבנציונאלית נבדלת במידה רבה מהרפואה ההומאופתית.

מחלות מעיים אחרות

אם אתם סובלים מעצירות, מיציאות לא סדירות, מתסמונת המעי הרגיז, מכאבי בטן תכופים או מכל סימפטום אחר המבשר על בעיה דומה – להומאופתיה יש פתרונות טבעיים המותאמים למטופל באופן אישי לחלוטין. אותם תסמינים אצל עשרה מטופלים שונים יכולים לקבל 10 רמדי שונים בתכלית. בגלל שמדובר בחומרים טבעיים, המטופלים אינם סובלים מתופעות לוואי. ההומאופתיה מאמינה שבאנו לעולם כאשר כוחות הריפוי נמצאים בתוכנו ובתוך העולם הסובב אותנו – רק צריך לדעת איפה לגלות אותם או כיצד להפיק אותם.

 

אם אתם סובלים ממחלת קרוהן טיפול אלטרנטיבי יכול לשפר את חייכם באופן מהותי ולפטור אתכם מהסבל. אני מזמין אתכם לקרוא יותר על הרפואה ההומאופתית בקישור הבא וליצור איתי קשר בטלפון מספר 050-5399385. הקליניקה שלי – "חיים שטיינברגר – הומואופתיה קלאסית" תשמח לספק לכם מענה הוליסטי לכל בעיה שממנה אתם סובלים. 

צרו קשר

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

צור קשר
close slider

צרו קשר